61-річна російська телеведуча Лариса Гузєєва нещодавно в ефірі програми "Давай одружимося" заговорила разом з Розою Сябітовою про свою зовнішність, яка змінюється з віком.

Сваха Сябітова поскаржилася: "А у мене чотири роки інститут – журиться вона. - І груди у мене така, ніби полк солдатів вигодувала, а інших он як стоїть", - порівняла себе з молодими жінками ведуча. У відповідь Лариса Гузєєва також поскаржилася на свою фігуру.

Однак Лариса Гузєєва до своїх 60 років помітно схудла і продовжує підтримувати фігуру. Вона не зізнається, який у неї секрет, проте в ефірі програми "на дачу", де також вона є ведучою, Лариса Гузєєва обмовилася на ринку: "Мене годувати не треба, я і так вже в екран не влажу", - так Вона сказала, коли її хотіли пригостити вершками. Очевидно, телеведуча переглянула свій раціон і почала обмежувати себе в їжі.

Раніше портал "Українці" публікував надто відверті знімки дочки Гузеевой.

У Мережі знову з'явилися відверті знімки 20-річної Ольги Бухарової. На них дівчина постала майже без одягу, не приховуючи свій оголений бюст від сторонніх очей.

Провокаційна фотосесія пройшла в слабоосвітленій кімнаті та супроводжувалася незвичайними позами спадкоємиці зірки "Жорстокого романсу".

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої