На початку осені гімнастка Лілія Подкопаєва відзначила перший день народження своєї молодшої дочки Евеліни. Але якщо у старших дітей олімпійської чемпіонки хресні мами – зіркові співачки Ані Лорак і Міка Ньютон, – то Евеліну охрестили не публічні друзі сім'ї.

З нагоди хрестин дочки Подкопаєвої, програма "Зірковий шлях" вирішила розібратися, хто кому кум в українському шоу-бізнесі.

На початку 2020-го охрестила свою першу і єдину дочку співачка Наталка Карпа. Хрещеним татом Злати став соліст групи "Антитіла" – Тарас Тополя.

Тарас Тополя
Тарас Тополя

"Він в принципі один з творців нашого шлюбу і друг нашої сім'ї", – поділився чоловік Карпи, герой АТО Євген Терехов.

Рік тому, в листопаді, Наталія Холоденко охрестила дочку Вів'єн. Психолог вибрала дві пари хресних батьків. Одним з хрещених батьків дівчинки став комік Юрій Ткач.

Юрій Ткач
Юрій Ткач

"У мене була домовленість з Юрою, у кого першого з'явиться дитина, тому його і хрестять", – розповіла Холоденко.

А ось хрещеною мамою Вів'єн і кумою Юри стала балерина Катерина Кухар, яка протягом всієї церемонії хрещення хвилювалася за здоров'я дитини.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

"Єдине, про що я весь час думала, це про той холод, який був у церкві. Коли зайчика маленьку роздягли, мені так хотілося її укрити, укутати", – згадує Катерина.

У листопаді минулого року хрещеним став і репер Потап. Він хрестив сина Юрія Горбунова і Катерини Осадчої – Іван. А ось його дружина Настя Каменських, як виявилося, кума співака і продюсера Гени Вітера.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Однак, напередодні хрестин журналісти поширили інформацію про те, що Гену і Настю пов'язують романтичні стосунки.

"Коли перший раз вийшла ця інформація в мережі, мені дзвонить Потап і каже: "Гена, я не зрозумів, що це?". Я ще не бачив публікації, мені прислали цю жовту пресу, а там: "Настю застукали виходить з Геною з його будинку", – розповів вітер.

А під час цієї зустрічі якраз обговорювали підготовку до хрестин. Журналісти про це не знали, і назвали Гену батьком дитини, яку нібито таємно народила Настя Каменських.

Кілька років тому ходили чутки й про роман Макса Барських і екс-учасниці "ВІА Гри" Міші Романової. Подейкували, що артист є батьком новонародженого сина співачки. Однак Барських ексклюзивно зізнався "Зірковому шляху", що він просто охрестив сина Міли – Мартіна.

Міша Романова і Макс Барських
Міша Романова і Макс Барських

Цього року на день народження співак подарував дворічному хрещенику іграшковий електрокар. "Йому спочатку він сподобався, він на нього сів і натиснув кнопку для закладу мотора. Але коли мотор завівся - хлопчик злякався і почав плакати. Потім боявся підійти до машини", - поділився Макс Барських.

А ось актриса Олена Кравець довгий час працювала з чоловіком своєї хрещениці – Володимиром Зеленським! Виявляється, 16 років тому чоловік Олени Кравець хрестив дочку Зеленських – Олександру. Однак під час таїнства з'ясувалося, що дружина Володимира – Олена Зеленська - не хрещена. Тому майбутню першу леді охрестила Кравець.

Олена Кравець та Олена Зеленська
Олена Кравець та Олена Зеленська

Рекордсменкою за кількістю хрещеників беззаперечно можна назвати Ірину Білик. П'ять років тому їх у неї було аж дев'ять! У 2017 – му вона стала хрещеною мамою молодшого брата Аліни Гросу - Михайла. І тоді стала кумою з Павлом Зібровим. Скільки хресних дітей у Білик сьогодні - співачці сказати важко.

Ірина Білик
Ірина Білик

"Я можу увійти в книгу рекордів Гіннеса, правда?",- жартує Білик.

Колишній охоронець групи "ВІА Гра" Сергій Федорчук розповів що Костянтин Меладзе вісім років тому став хрещеним батьком його сина.

"Оскільки ми були товаришами, я у нього обережно запитав - і він погодився. Ми реально дуже добре дружили", - поділився Сергій.

Костянтин Меладзе
Костянтин Меладзе

Костянтин не скупився на дорогі подарунки для хрещеника. На Новий рік він подарував йому квартиру в Ялті.

Однак п'ять років тому між Сергієм і Зоряним кумом виникла суперечка, деталі якої чоловік розкривати не хоче. "Я йому подзвонив і сказав, що він мені більше не друг, і щоб він мені більше не дзвонив", – заявив Сергій.

Зараз Костянтин Меладзе не дзвонить своєму хрещенику, навіть привітати з Днем народження. Але передає багато подарунків.