Розумниця і красуня співачка Надя Дорофєєва завжди вражає своїми модними образами. Колишня солістка групи "Время и Стекло" завжди в курсі останніх віянь моди. Однак цього разу Надя здивувала шанувальників провокаційним чорно-білим знімком.

На своїй сторінці в Instagram Дорофєєва показала нетиповий для неї знімок. У кадрі співачка сидить у короткій джинсовій спідниці. При цьому знаменитість задерла цю спідницю так, що глядачам відкрилася її татушка на верхній частині стегна і білі трусики. Тату виявилося у вигляді одного слова"good".

Точно не ясно насправді це Надя, тим більше знімок вона ніяк не підписала. Однак шанувальники впевнені, що це співачка. Вони миттєво почали обговорювати фото, накидавши Дорофєєвої масу компліментів з приводу її струнких ніжок.

Правда деякі відверто не оцінили спокусливих знімків:

Коментарі до посту Наді Дорофєєвої
Коментарі до посту Наді Дорофєєвої

Коментарі до посту Наді Дорофєєвої
Коментарі до посту Наді Дорофєєвої

Раніше портал "Українці" публікував витяг з інтерв'ю Володимира Дантеса в якому він розповів коли Надя Дорофєєва стане мамою.

На думку Дантеса, це досить складне питання, він дуже любить дітей, але поки що з Надею не поспішають стати батьками. Володимир зізнався, що зараз вони з Надею приділяють час вдосконаленню своїх відносин і творчості.