Ірина Демічева на відміну від зіркового чоловіка не хоче ставати дійсно публічною людиною. Вона не спілкується з журналістами та лише допомагає Монатіку розвивати кар'єру.

Проте на новій фотографії в соціальній мережі Демічева розкрилася зовсім по-іншому. Вона позувала в темному мереживному топі та довгій спідниці-плісе вугільного кольору.

"Продуктивний день може завершитися і настільки несподівано..."- написала Демічева.

"Вау!!!! Яка ж шикарна!!! Захоплюєш, Іріша", "Omg, вогонь. По-іншому не скажеш. Королева", "Бомба!!! Вам треба більше відкривати груди, плечі... У вас це все красиве!! За волосся я взагалі мовчу" , "це добре! Відривати себе, нові грані свого Всесвіту... Просто необхідно всім жінкам", "цей загадковий, жіночний погляд... Така жіночність, мудрість, сила, краса і сексуальність в одному образі..."- коментують шанувальники.

Так само недавно Ірина показала сльози свого чоловіка. За її словами вона ніколи не забуде як її чоловік плакав в день народження їхнього сина.

Публікація в Instagram Ірини була присвячена до Дня народження старшого сина пари Данила.

"Цей день і ці сльози щастя, коханого чоловіка @monatik_official, кращого тата на землі, я запам'ятаю на все життя.♥ Ми навіть не уявляли наскільки сильно змінюється життя, в кращу сторону, з появи дитини, ще й такого чудесного хлопчика. Данечка, ти дійсно найкращий старший Брат, про якого всі мріють ♥ спасибі величезне, що вибрав нас з татом своїми батьками", — написала Ірина.

Монатік
Монатік