П'ятнадцятирічна Аріадна Волочкова - єдина дитина скандальної балерини. Батьком дівчинки став Ігор Вдовін - бізнесмен, з яким Настя Волочкова прожила в шлюбі всього рік.

Попри такий юний вік, Аріадна веде власну Instagram-сторінку, яка вже зараз налічує майже 50 тисяч передплатників. Нещодавно дочка Волочкової опублікувала фото, на якому позує в чорній футболці, кросівках і спідниці-шортах.

"Красива фотографія вийшла", "яка ти красуня, вся в маму", "дуже симпатична дівчина", "мамині гени видно неозброєним оком, такі стрункі ноги", - коментують фото Аріни користувачі.

Варто відзначити, що з віком дівчинка все більше стає схожою на Волочкову. Подейкують, Аріадна живе з татом і мачухою, а ось з рідною мамою бачиться рідко.

Раніше портал "Українці" повідомляв що Анастасія Волочкова нажила собі проблем завдяки коханцю.

Кілька місяців тому якийсь Владислав Фоменко на всю країну розповів, що у нього нібито був роман з Анастасією Волочковою. Нібито вони жили разом з жовтня 2014 року по травень 2015 року, і артистка нібито від нього навіть завагітніла. У підсумку з балериною вони розійшлися, дитини він так і не побачив (та й взагалі не впевнений, що він був). Але найприкріше, як вважає Фоменко, що йому довелося розплатитися за ремонт в будинку балерини. Чоловік погрожував подати до суду на Анастасію Волочкову.

І своє слово він дотримав. У Красногорському суді був зареєстрований позов, який поштою відправили балерині та адвокату Юлії Вербицькій.