Популярна група "Время и Стекло" офіційно заявила, що припиняє своє існування 11 березня. Рішення колективу стало важким ударом для безлічі фанатів. Однак йти зі сцени Надія та Олексій зовсім не збираються.

Так, український продюсер Потап опублікував зворушливий пост, присвячений колективу "Время и Стекло" в Instagram-блозі, де заінтригував фанатів подальшими планами надії та Олексія. Продюсер стверджує, що Дорофєєва почне сольну кар'єру, а Позитив продовжить виступи у складі групи Mozgi.

Прощальні виступи гурту прокоментувала також співзасновник лейблу MOZGI Entertainment Ірина Горова. За її словами, останній концерт "Время и Стекло" виявився самим музичним.

"Все було просто, але наповнене змістом - два контури обличчя Наді та Льоші, всередині яких грав живий оркестр і йшли відеоспогади, а між хлопцями - тільки музика і пісочний годинник, що символізували час групи, який минув", - написала вона.

Нагадаємо раніше в рамках інтерв'ю присвяченого розпаду групи, Позитив і Надя Дорофєєва розповіли про те що найбільш провокувало конфлікти в їх дуеті.