Євген Кот, учасник "Танців з зірками" і хореограф, який минулого року здобув перемогу в шоу в парі з "холостячкою" Ксенією Мішиною, згадав про співпрацю з актрисою, а також висловився про можливість закрутити роман на головному паркеті країни. Так, він зазначив, що тренування і репетиції настільки виснажують, що думати про особисті стосунки із зірковими партнерками немає сил і часу.

Женя Кот і Ксенія Мішина
Женя Кот і Ксенія Мішина

Кот зазначив, що відносин з партнерками у нього ніколи не було, і хореограф не розуміє, як це можливо при щільному графіку, про що він розповів в інтерв'ю програмі "Вечеря з Дороті".

"Коли ми оремо на проєкті "Танці з зірками", то ні про який потяг, ні про яку сексуальність не може бути й мови. Ти цілодобово працюєш і падаєш з ніг, тобі хочеться їсти й ти забуваєш поїсти, тобі хочеться спати й ти постійно в біганині", - стверджує Євген.

Женя Кот і Ксенія Мішина
Женя Кот і Ксенія Мішина

Євген разом з "холостячкою" Ксеній Мішиною став переможцем проєкту "Танці з зірками 2019". Він зізнався, що спочатку повинен був танцювати в парі з іншою зіркою.

"Ми домовилися про одну партнерку, але походивши тиждень, я прийшов до Володі (Володимир Завадюк - продюсер проєкту - ред.) І кажу: "Я не відчуваю. Треба когось іншого". І вирішив танцювати з Мішиною. Я спочатку хотів когось попопулярніше, мені ж Мішину спочатку пропонували...."- чесно зазначає він.

Втім, у Жені було ще дві зіркові партнерки - Надя Дорофєєва і Мішель Андраде. І кожна - складна і цікава по-своєму.

"Мішель прагнула взяти багато інформації, Мішина - те ж саме. У кожної різний характер і підхід до роботи. Мішиній, наприклад, потрібно було спочатку зрозуміти постановку і драматургію. Бувало, що я не до кінця міг вкласти їй в голову, але вона мені довіряла і віддавалася. Наприклад, номер про сина. Я їй пояснював довго, я зробив - вона вивчила, і все було круто!"- згадав Кот.