Дмитро Комаров обожнює подорожувати зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко. Однак, виходить це у нього вкрай рідко через велику кількість експедицій. Так, нещодавно він згадав, як кохана вперше прилетіла до нього в Гонконг, де вони цікаво провели час. Тепер же Дмитро вирішив розповісти про насичену спільну подорож до Таїланду і поділився в Instagram яскравими фото з особистого архіву.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Дмитро зізнався, що активно втягнувся в роботу ще з літа та попри пандемію, подорожує і їздить в експедиції. Звичайно, ведучому доводиться непросто, адже процедура перетину кордонів і обмеження накладають свій відбиток, але перед труднощами він не пасує.

Дмитро Комаров з дружиною
Дмитро Комаров з дружиною

Телемандрівник згадав, як в цей же час рік тому побував в Таїланді з дружиною Олександрою Кучеренко.

"Коротка, але мегаярка відпустка, в перерві між китайськими сесіями-зйомками. Ми зустрілися в Бангкоку, одному з моїх улюблених міст поза домом... Прокидалися в Таїланді, бачачи з вікна Лаос, а далеко шматочок М'янми, і просто пили свіжі кокоси. Зустрічали заходи та світанки в човні на Меконзі. Нічого не бронювали, а просто їхали на орендованій машині, куди очі дивляться. Пробивали колеса і поспішали на шиномонтаж. Вечеряли там, де, проїжджаючи повз, помічали через вікно більше людей. А залишалися в кафе останніми, до пізньої ночі. Абсолютно випадковим чином будували весь маршрут. Ночували там, куди встигали доїхати. Запізнювалися на літак, приїжджаючи на реєстрацію на тук-туку за якісь хвилини до закриття гейта. Це було неймовірно круто. Це була свобода", - із захватом згадує Дмитро.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

За рік все кардинальним чином змінилося і те, що тоді здавалося неймовірним, стало жахливою реальністю.

Дмитро Комаров з дружиною
Дмитро Комаров з дружиною

"Не міг подумати, що буду возити з собою купу масок і набір експрес-тестів, періодично сам собі колоти палець і перевіряти, чи не підчепив ковид. Що при першому кашлі буду бігти на ПЛР, і радіти, що це просто кашель", - ділитися телемандрівник.

Він згадав, як у січні 2020 року після поїздки в Китай з дружиною дивився фільм "зараження" і здавалося, що це всього лише вигадка режисера. Тепер же Дмитро мріє, щоб цей страшний "сон" швидше закінчився.