Гоша Куценко, популярний російський актор українського походження зворушив мережу відео, яке присвятив своїй колишній дружині Марині Порошиній.

Даний ролик був опублікований на особистій сторінці знаменитості в «Instagram».

Гоша Куценко
Гоша Куценко

Зазначимо, днями екс-кохана Куценко відзначала своє День народження. Саме в цей день Гоша записав відеозвернення, в якому вказав, що, як і раніше, любить Марину, живе їх минулими спогадами, а також просить за всі вибачення.

"Дорога моя Машуля, бажаю тобі здоров'я-тобі і твоїй численної армії діточок. І в першу чергу нашій донечці Поліночці. Ти наша зірка, люблю тебе, як і раніше. Живу нашими спогадами, прости мене за все. Сподіваюся, ми з тобою зустрінемо старість, згадуючи наші пригоди", - говорив він на камеру.

пост Гоші Куценко в Instagram
пост Гоші Куценко в Instagram

Зазначимо, Порошина не стала стояти осторонь, і відреагувала на пост Куценка. Вона зізналася, що публікація її колишнього коханого спровокувала сльози.

"Ну, ось!!!! Так зворушив мене-плачу і посміхаюся! Добрий, Талановитий, Мудрий, Красивий!!! СПАСИБІ ТОБІ ЗА ВСЕ!!!! Дочка у нас-прекрасна» збережений авторський стиль)", - написала вона у відповідь.

Нагадаємо, 21 жовтня стало відомо, що російський актор Гоша Куценко захворів коронавірусом. Про це сам артист повідомив на особистій сторінці в «Instagram».

Знаменитість також повідомив, що йому довелося перенести всі свої виступи у виставах.

Варто вказати, що в коментарях масово стали підтримувати Куценко, побажавши йому якнайшвидшого одужання.