Лоліта Мілявська, ведуча "Суперстар. Повернення", влаштувала скандал і довела Сергія Сосєдова до нервового зриву.

Гучним скандалом закінчилися чергові зйомки шоу "Суперстар. Повернення".

Олександр Цекало і Лоліта з донькою
Олександр Цекало і Лоліта з донькою

Цього разу знову відзначилася Лоліта. Співачка довела Сергія Сосєдова, що знаходиться в членах журі, до нервового зриву.

Зйомки нового сезону улюбленого глядачами шоу повним ходом йдуть в "Главкіно". В черговий день зіркам 90-х довелося виконувати хіти своїх колег. Влад Сташевський вийшов на сцену з піснею «Хмара волосся», яку свого часу співав Женя Білоусов.

За тим, що відбувається з інтересом спостерігала вдова артиста Олена Білоусова. Відразу після виступу Сташевського Лоліта нагадала жінці, що 25 років тому Сергій Сосєдов в пух і прах розкритикував Женю, у якого, на думку критика, не було голосу і слуху.

- Лоліта влаштувала Сергію справжню страту в студії, прямо судилище! - розповіла глядачка масовки. - Він намагався щось сказати, але його переривали! В результаті у Сергія стався нервовий зрив! Він ридав, як поранений звір, і довго не міг зупинитися. Адже хамство і наїзди на свою адресу він чує кожну програму.

Зйомку зупинили: запросили гримера. Лоліта ж без продовжувала глумитися над Сергієм.

"Треба думати, що говориш! Тоді і плакати не доведеться!» - підлив масла у вогонь Сташевський.

Лоліта та Дмитро Іванов
Лоліта та Дмитро Іванов

А Сергій незабаром взяв себе в руки.

- Я не відрікаюся ні від одного свого слова, яке вимовляв коли-небудь на чиюсь адресу – - впевненим голосом, з гідністю вимовив Сергій. - Я завжди вірю в те, що кажу. Так, я можу помилятися. Але моя думка ніколи не продиктована кон'юнктурою сьогоднішнього дня! З Вашого боку непристойно влаштовувати розборки 25-річної давності.

За словами глядачки, після цього епізоду Сосєдов насилу зміг прийти до тями.

- Закиди і дурна бравада Лоліти на адресу Сосєдова нас, глядачів, не залишає байдужими, – продовжує учасниця масовки. - Ми не розуміємо: якщо ви запрошуєте Сосєдова в члени журі, то навіщо ж над ним глуміться?

По відношенню до Сосєдову в Лоліті прокинулося щось... Бабське, чи то. Мабуть, він їй чимось насолив, і вона йому просто мстить. Поводиться, як стервозна і безглузда хабалка!

Ми до нього підійшли після шоу, підтримали. Сергій сказав: "Спасибі вам за вашу любов. Ви-глядачі-моя головна підтримка і опора!"І пояснив нам, що його зворушив спів Сташевського, а не нападки Лоліти.

Як би там не було, Сергію всі глядачі підтримують. На відміну від Лоліти.

Уймись, Лола! - закликають ведучу глядачі. - Кінчай знущатися над Сосєдовим!