Алла Пугачова зараз глава великого сімейства. У артистки троє дітей і троє онуків.

Однак цього могло б і не бути. Як виявилося, старша дочка Примадонни Христина Орбакайте була категорично проти сурогатного материнства для своєї матері.

Крістіна Орбакайте 1996 рік
Крістіна Орбакайте 1996 рік

Про це повідомляє Телеграм-канал "Звездач". Христина Орбакайте зізналася, вона не підтримувала цю ідею, оскільки боялася, що діти залишаться без материнської уваги, як вона свого часу.

"У нашому домі питання сурогатного материнства піднімалося багаторазово, але я була проти. Моя мама не вміє бути справжньою матір'ю, тому мені б не хотілося, щоб Ліза і Гаррі відчули брак її любові і уваги, як колись я",-заявила Христина.

Алла Пугачова архівне фото
Алла Пугачова архівне фото

Зараз же Орбакайте шкодує про сказане, адже її мати Алла Пугачова присвячує весь свій час 7-річним лізі і Гаррі.

Тільки після народження двійнят Примадонна по-справжньому розкрилася як мати.

Як писали Українці раньше, примадонна російської естради не втратила своєї популярності, навіть коли знаходиться вдома, а не на сцені.

Шанувальники з нетерпінням чекають нових фотографій Алли Пугачової, щоб помилуватися зовнішністю артистки або її дітей, які пішли в цьому році в перший клас.

Зараз Алла Борисівна живе з чоловіком Максимом Галкіним в замку, який побудував Максим. У мережі рідко з'являються зображення розкішного особняка.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

На честь легенди фанати створили численні фан-сторінки, де розміщують найяскравіші і чарівні фотографії. І ось чергова новинка порадувала цікавий погляд шанувальників і дуже здивувала. На сторінці сім'ї Алли Пугачової та її сім'ї в Instagram-акаунті розміщено коротке відео, на якому Алла Пугачова знаходиться у ванній.

Найперші кадри зняті з дрона і показують розкішний замок, в якому живе знаменитість, тільки потім дії переносяться у ванну кімнату співачки. Алла Борисівна покриває всі свої принади величезною кількістю білосніжної піни і насолоджується гарячою водою.

Потім вона кличе Максима, і він з'являється перед нею як Джек Горобець і представляється не як Максим, а як Джек. Такий незвичайний і креативний ролик викликав бурхливу реакцію передплатників. Шанувальники захоплювалися такою незвичайною і забавною ідеєю подружньої пари, але були і ті, хто не проти пожартувати над віком Примадонни.