За словами української співачки Alyosha, щоб захиститися від домагань випадкового попутника, вона замоталася в простирадло і намагалася переключити його увагу.

34-річна українська співачка Alyosha в програмі" Зірковий шлях "на каналі" Україна " розповіла, що 16 років тому пережила домагання з боку п'яного попутника, з яким опинилася в одному купе.

Alyosha Альоша
Alyosha Альоша

"Я розумію, що якась рука по мені повзе. Я прокидаюся і кажу: "що ти робиш?!"А цей чоловік-він "бахнув", мені 18 років, ніч, закрите купе, він сів на моє місце і почав там..."- розповіла про те, що трапилося артистка.

Alyosha Альоша
Alyosha Альоша

За словами Alyosha, щоб захиститися, вона замоталася в простирадло і відбивалася від цієї людини. Співачка підкреслила, що кликала на допомогу провідницю, але та не прокинулася.

"Я намагалася перебудувати його на якісь інші думки, відвернути його, щоб він не концентрувався на мені. Це був хаос. Коли він вийшов у Дніпрі, я сіла - не плачу, не кричу – у мене був просто шок", – підсумувала артистка.

Alyosha Альоша
Alyosha Альоша

Alyosha зізналася, що довгий час нікому про це не розповідала.

Зараз співачка одружена з фронтменом групи" Антитіла " Тарасом Тополь. Пара зареєструвала шлюб 9 липня 2013 року. Подружжя виховує трьох дітей-Романа (2013), Марка (2015) і Марію, яка народилася 15 серпня 2020 року.