Дружина народного депутата, голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко показала прогулянку з твариною.

Дружина народного депутата, голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко розмістила в Instagram відео, на якому зображена разом з посадженим на ланцюг телям.

"Доброго ранку, друзі! Нехай це веселе відео підніме вам настрій. Кажуть, що корівки так само, як дельфіни і коні, допомагають долати стреси... І це правда-вкотре переконуюся в цьому!"- написала вона.

Марченко запевнила, що під час прогулянки ніхто не постраждав.

Оксана Марченко народилася 28 квітня 1973 року в Києві. Вона вела шоу "Х-фактор" на каналі СТБ.

Телеведуча одружена з Медведчуком з 2003 року. Це її другий шлюб. Дочку Марченка і Медведчука Дарину (2004) хрестив президент РФ Володимир Путін. Від першого чоловіка, бізнесмена Юрія Коржа у Марченка є син Богдан (1997).

Раньше Українець писали, що невістка Віктора Медведчука і Оксани Марченко дуже активно веде свій Instagram.

Нещодавно дівчина Катерина стала членом сім'ї кума Путіна-вони відгуляли пишне весілля, на якому співали Олег Винник і Вєрка Сердючка.

Тепер же Катерина намагається всіма силами підтримувати інтерес до своєї особи в Instagram. Так, нещодавно дівчина запостила фотографії з симпатичними кізочками.

у моїх батьків є дві кізки, тому я з цими розумними і красивими тваринами на ти.... у них дуже смачне і корисне молоко і до того ж вміст кіз не надто клопітка в порівнянні з коровою

На свій пост дівчина отримала багато позитивних коментарів.