Невістка Віктора Медведчука та Оксани Марченко дуже активно веде свій Instagram.

Нещодавно дівчина Катерина стала членом сім'ї кума Путіна-вони відгуляли пишне весілля, на якому співали Олег Винник і Вєрка Сердючка.

Тепер же Катерина намагається всіма силами підтримувати інтерес до своєї особи в Instagram. Так, нещодавно дівчина запостила фотографії з симпатичними кізочками.

у моїх батьків є дві кізки, тому я з цими розумними і красивими тваринами на ти.... у них дуже смачне і корисне молоко і до того ж вміст кіз не надто клопітка в порівнянні з коровою

На свій пост дівчина отримала багато позитивних коментарів.

Дуже гарне фото і сукня. oksana.mishalivna

Як писали Українці раніше, стало відомо про шикарному весіллі сина Оксани Марченко і пасинка Віктора Медведчука. Про це стало відомо з особистого аккаунта знаменитості в «Instagram».

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Сьогодні в нашій родині свято. Весілля нашого сина. Отже, приймаємо привітання", - говорила на одному з відео Дружина скандального і одіозного політика Віктора Медведчука-Оксана Марченко.

Так, журналістам вдалося дізнатися, що коханою Богдана стала якась Катерина. Про дівчину мало відомо, тільки те, що вона фотограф, модель і блогер.

У той же час поки не відомо, де відбулося пишне торжество. Однак, судячи з історій Марченко, на весілля грошей не шкодували.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Судячи з роликів Марченка, весільний зал з високими стелями прикрашали величезні композиції з живих квітів, а розважали гостей запрошені зірки українського шоу-бізнесу на спеціально змонтованій сцені.