Співачка Світлана Лобода приголомшила своїх шанувальників новим іміджем, ініціатором якого за словами знаменитості, стала її дочка. Артистка постала з зачіскою каре і з волоссям, пофарбованими в яскраво-рожевий колір. Фото вона виклала у своєму Instagram-акаунті.

"Коли Halloween пройшов, а твоя дочка вимагає продовження банкету",- підписала серію кадрів 38-річна виконавиця, одягнена в чорний шкіряний піджак.

Однією з перших коментар на сторінці в соцмережі залишила продюсер Світлани Нателла Крапівіна: "Не лякай мене, мати!",- написала вона.

Шанувальники зробили комплімент новому образу співачки. Хтось порахував, що Лобода схожа на героїню Джулії Робертс з фільму Красуня, а хтось заявив, що вона вилита Лілу з П'ятого елемента у виконанні Міли Йовович.

Публікація отримала майже 69,5 тисячі лайків.

Раніше портал "Українці" розповідав що у мережі запідозрили Світлану Лободу в операції зі зміни статі.

Серед передплатників співачки є і ті, хто зовсім не вважає артистку з її витонченою фігурою та апетитними формами еталоном жіночої краси.

Більш того, деякі з критиків виявилися здатні виділити в зовнішності виконавиці такий набір видимих фізичних недоліків, що готові доводити, нібито сама вона насправді не розкішна жінка, як звикли вважати багато, а змінив стать Чоловік.