Олена Степаненко запідозрила, що її колишній чоловік Євген Петросян не є батьком дитини, народженої нинішньою дружиною Тетяною Брухуновою.

Такої ж думки дотримується 51-річна дочка Петросяна Вікторина. На її думку, він не може бути біологічним батьком новонародженої дитини через похилий вік і супутні хвороби. Жінки закликали гумориста зробити ДНК-тест.

Сергій Жорін, який представляє інтереси того, хто ділить майно з колишньою дружиною Євгена Вагановича в суді, напередодні звернувся до тих, хто сумнівається, зробивши пост в Instagram. Він попросив Олену Григорівну "припинити вкидання в ЗМІ".

Також він не втримався і посміявся над Степаненко: "Одна дамочка так засмучена <...> припиніть негайно, у вас теж все налагодиться. Швидше за все".

75-річний Петросян повідомив про народження сина Вагана в середині вересня. Тоді він поділився першим фото хлопчика, чутки про народження якого до цього ходили пів року.

Варто відзначити, що хлопчик був названий на честь батька Євгена, хлопчика звуть Ваган Євгенович, і нещодавно йому виповнилося пів року.