Президент України Володимир Зеленський написав у Twitter прощальне послання до Михайла Жванецького, який пішов з життя сьогодні, 6 листопада.

Читайте нас у Google News!

Так, Володимир Зеленський згадав влучну фразу відомого класика.

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

"Як казав Михайло Жванецький, нічого страшного, якщо над тобою сміються. Значно гірше, коли над тобою плачуть. Сьогодні такий гіркий день. Співчуття всім, хто його любив і знав. Я – серед палких шанувальників сили думки Михайла Михайловича. Його сатира стала для багатьох мудрістю", - пише Володимир Зеленський.

Як повідомляли Українці, письменник-сатирик Михайло Жванецький помер на 87 році життя.

На початку жовтня повідомлялося, що Жванецький завершив концертну діяльність через вік і втрату працездатності. «Артистам потрібно мати мужність вчасно піти зі сцени. У Жванецького ця мужність є-вчасно піти зі сцени, не тягнути. Він реаліст і сказав, що не треба виходити на сцену. Старіти потрібно вдома", - сказав тоді його представник.

Президент України
Володимир Зеленський

Народний артист Росії та України Михайло Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. У 60 - х він працював у Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна, за цей час написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева і Віктора Ільченка. У 1988 році Жванецький створив Московський театр мініатюр. З квітня 2002 по грудень 2019 року був постійним ведучим щомісячної телепередачі «черговий по країні» на каналі «Росія-1».

Жванецький написав більше десяти книг, був лауреатом безлічі премій і володарем нагород, у тому числі кавалером ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.