Одна з найчарівніших телеведучих на каналі "1+1" Лідія Таран веде програму новин вже понад десять років і за цей час знайшла своїх фанатів, які тепер невідривно стежать за її проєктами. Крім того, сама телеведуча активно розповідає про себе в соцмережі Instagram, де в одній з останніх публікацій зізналася про недавню подорож і нове кохання.

Лілія Таран показала передплатникам знімки, зроблені в серці Вашингтона: телеведуча із задоволеним обличчям зробила яскраве селфі на тлі Білого дому, а також показала фанатам, який гарний урбаністичний пейзаж можуть побачити туристи, прибувши до столиці США.

На першій фотографії Лідія Таран в темних окулярах стоїть біля дороги й посміхається в камеру своєю бездоганною "фірмовою" посмішкою, до якої вже так звикли українські телеглядачі. 43-річна телеведуча вражає своїм квітучим виглядом: вона виглядає значно молодша за свій вік, а світлій оксамитовій шкірі можуть позаздрити багато юних дівчат. Позаду неї видно головну будівлю, де вирішуються багато державних питань в США.

На другому знімку Лідія Таран показала фанатам знаменитий монумент Вашингтону, який височів позаду неї та вражав своїми розмірами.

Лідія Таран у підписі до публікації вказала, наскільки сильно їй сподобалося це місто, яке вона відвідала в рамках зйомок спеціального ефіру для випуску ТСН. За словами телеведучої тепер у неї з'явилася нова любов - Вашингтон, а особливо її вразили тутешні бігуни.