Після розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу Ані Лорак повідомила про роман з молодим учасником Black Star Єгором Глібом, колишнім чоловіком української співачки Тетяни Решетняк (TAYANNA).

Вже цієї весни в мережі з'явилися перші чутки про вагітність артистки. Сама Кароліна їх поки не коментує, хоча і спростовувати не поспішає.

Днями в мережі з'явилося відео, на якому Ані Лорак зображена на сцені в досить пікантному образі. На співачці бежевий боді та біла шуба-накидка. Наряд Лорак доповнила туфлями на високих підборах, золотими прикрасами і яскравим макіяжем.

Ані Лорак
Ані Лорак

"Улюблена Діва", "Краса", "шикарна", "Немає слів, суцільний захват", "дуже красива", - коментують образ Кароліни користувачі.

Нещодавно Ані Лорак виконала легендарну пісню в дуеті зі своєю дочкою Софією.

Ані Лорак взяла участь в онлайн-концерті, де разом зі своєю дочкою виконала легендарний хіт "Колискова Ведмедиці". Вони ретельно готувалися до виступу, зірка з дочкою приміряли незвичайні костюми з золотими поясами.

"Днями ми з донькою взяли участь в онлайн-концерті @soyuzmultfilm.official і @russkoe_radio. У дуеті заспівали "Колискову ведмедиці" з легендарного мультфільму "Умка". Софія, коли була зовсім ще крихтою, дуже любила засипати під цю мелодійну і ніжну пісню❤️", - підписала відео Ані Лорак.