Відома та скандальна співачка Оля Полякова поїхала у Дубаї та виступила на одній сцені з Філіпом Кіркоровим.

У той же час Кіркоров після палких обіймів з Поляковою почав патякати щось на кшталт єднання братніх народів, чого багато українців терпіти не можуть. А й справді, про яке єднання може йти мова, коли у нашій країні сьомий рік говорять гармати й гине цвіт української нації у протистоянні з московським агресором.

Оля Полякова і Філіп Кіркоров
Оля Полякова і Філіп Кіркоров

Ця витівка викликала неоднозначну реакцію українців. Так, деякі підтримали Олю заявивши, що співачка доросла людина та сама може прийняти рішення, куди ій їхати, а куди краще не треба.

Але багато українців заявили, що як українська співачка, Оля Полякова має насамперед думати і про країну, у якій проживає та й про те, що Україна вже сьомий рік веде боротьбу за свої території та незалежність з московським агресором.

Так, з докором на бік співачки виступила й промоменеджер Галина Гузьо зауваживши, що такими витівками Оля Полякова дає можливість росіянам знову заводити розмову про братні народи.

Філіп Кіркоров і Оля Полякова
Філіп Кіркоров і Оля Полякова

Лютий треш на 6,5 році війни Росії з Україною... і пас країні-агресору та її одіозній зірці вкотре уголос заговорити про «єдіний народ», дає українська артистка... Так і хочеться сказати: учітє матчасть, шановні артисти та їхні менеджери. Інакше, ось так легко стаєте гвинтиками і рупорами в інформаційній війні, яку Україна традиційно, на жаль, програє... Галина Гузьо, промоменеджер

Раніше Оля Полякова виступила з емоційною промовою на адресу критиків зауваживши, що кому не подобається те, куди вона їздить та з ким обіймається - це лише їхня проблема.

Моя позиція чітка та коректна: я виступатиму там, де хочу і з ким хочу, і вважаю це можливим для себе. У Росії я не виступаю. В Дубаї я виступаю. Якщо ця позиція не збігається з вашою, то це ваші проблеми. Я не збираюся її вами погоджувати, обговорювати Оля Полякова