Відомий український шоумен Ігор Кондратю висловив співчуття через передчасну смерть Михайла Жванецького.

Ігор Кондратюк зазначив, що Михайло Жванецький мав дуже тонке почуття гумору.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

"Людина, яка навчила нас розуміти тонкий гумор та сатиру, геніальний і унікальний. Земля Вам пухом...", - зазначив Ігор Кондратюк.

пост Ігоря Кондратюка
пост Ігоря Кондратюка

Але через деякий час шоумен мусив відредагувати свій пост через критику його підписників, які критикували як Жванецького, так і Кондратюка.

Те, що він нробив - це був не гумор, а унилое говно, яке зрозуміти могла тільки радянська людина. Малому, нині дорослому поколінню, яке виросло вже в незалежній Україні він тупо не заходив.

Не варто нам сперечатись із за особи сатирика Жванецького. Кожен вирішує, як ставитись до цієї людини. Бог йому суддя. Хай спочиває з миром. Ярослав Лісевич

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Тому Ігор Кондратюк пізніше додав до свого посту наступне:

"P.S. Оскільки в коментах багато згадок про відсутність реакції Жванецького на агресію х@йла проти України і анексію Криму, і отримання медальок з рук кремлівського вурдалака, я скажу наступне. По-перше - Жванецький був одним з небагатьох, хто підписав листа проти анексії/окупації Криму! А по-друге - в тому числі знання сатири Жванецького мені особисто допомогло не стати жертвою гібридної війни, і однозначно оцінити глибину і підлість злочину агресора - Росії, і її так званих "еліт". Без фальшивих напівтонів і нюансів. Агресор - ворог, до якого немає співчуття. Тому - ще раз дякую Михайлу Михайловичу за прекрасну творчість і науку відрізняти гумор від псевдогумористичної ржаки... P.P.S. "Он так упорно думали о мясе, что возле него стали собираться собаки" (М.Жванецький)", - резюмував Ігор Кондратюк.

Як повідомляли Українці раніше, Михайло Жванецький помер у п'ятницу, 6 листопада.

Свої співчуття висловили відомі зірки української та російської естради.

Народний артист Росії та України Михайло Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. У 60 - х він працював у Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна, за цей час написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева і Віктора Ільченка. У 1988 році Жванецький створив Московський театр мініатюр. З квітня 2002 по грудень 2019 року був постійним ведучим щомісячної телепередачі «черговий по країні» на каналі «Росія-1».

Жванецький написав більше десяти книг, був лауреатом безлічі премій і володарем нагород, у тому числі кавалером ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.