45-річна українська співачка і продюсер Наталія Могилевська розповіла передплатникам, що працює над книгою про шоу-бізнес. Знаменитість вирішила поділитися з шанувальниками деякими деталями світу шоу-бізнесу.

"Першими хто вивалюється з проєктів "Голос країни", "Фабрика зірок" - Це красиві, молоді, ідеальні, ідеально співаючі дівчатка, вони нікому не цікаві. Цікаві ті, які з вадою, з історією, з хуком і так далі", - пише співачка.

Пост Наталії Могилевської
Пост Наталії Могилевської

Окрему увагу варто звернути на стильний образ зірки. Могилевська на фотознімку одягнена в чорний Шкіряний френч, чорну футболку і сині джинси - лаконічно і модно.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Нещодавно портал "Українці" розповідав як Наталію Могилевську назвали страшною оздобленою жінкою.

На кадрах зроблених під час зйомок програми "Маскарад", яка виходить на телеканалі "1+1", Могилевська позувала в шовковій сукні на запах, виставивши напоказ свої ноги та бюст.

пост Наталії Могилевської в Instagram
пост Наталії Могилевської в Instagram

Відзначимо, в коментарях багато стали писати відгуки. Одні відповідали на питання співачки, інші ж висловилися щодо її зовнішнього вигляду.

"Ні. Це не наше свято, а якесь сатанинське", "Ні, не готуюся"," розфарбована стара жінка", "Ви вже в страшному костюмі?", "Ми з моїми рідними ніхто ніколи не святкуємо це свято", - писали шанувальники.

А так само раніше у своєму блозі в Instagram співачка розповідала як, переживала непрості часи свого життя.

Наталя відверто зізналася як у неї були галюцинації:

" Я За здоровий сон, хоча 10-15 років тому в шаленому ритмі без відпустки та вихідних, виділяючи на сон по дві-три години на добу, Я загнала себе на межу нервового виснаження: долали депресивні думки, снилися страшні сни, були галюцинації... Це дуже страшно", - зізналася Наталя.