Відома українська співачка Світлана Лобода вирушила у відпустку закордон, звідки порадувала шанувальників яскравими знімками. Популярна артистка захопила фанатів напівоголеними кадрами в білому купальнику, в якому було видно всі її принади.

Відповідні фотографії Світлана Лобода опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Світлана Лобода володіє не тільки красивим голосом і рідкісним талантом, але і шикарним тілом. Вона не соромиться хвалитися ним перед 6 мільйонами фоловерів, показуючи себе в одному купальнику.

Як відомо, 18 жовтня у Світлани Лободи був 38-й день народження, який вона відсвяткувала в ОАЕ. У ЗМІ говорили, що своє головне свято українська артистка відзначила у вузькому колі друзів.

Скріншот зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Скріншот зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Нещодавно на її профілі з'явилися гарячі знімки, на яких вона постала перед публікою в напівоголеному вигляді. Лобода присіла біля красивого океану, виставила напоказ свої форми і красиво прогнула спину, показавши фанатам, яка вона струнка.

Скріншот зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Скріншот зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Фотографії, які українська артистка опублікувала у себе на сторінці в соціальній мережі, можуть говорити про те, що вони зроблені в Дубаях. Проте, сама талановита співачка не розкриває інформацію про те, де саме вони були зроблені і з ким.

Нагадаємо, що співачка Світлана Лобода відсвяткувала свій 38-й день народження в Дубаях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Світлана Лобода зачарувала фанатів стрункою фігурою в розкішній сукні.

Також портал "Українці" писав, що Світлана Лобода продемонструвала, як потрібно носити трендові шкіряні штани.