Український комік Юрій Ткач, поділився з фанатами черговим гумористичним відео.

Так, на своїй особистій сторінці в Instagram комік виклав кумедне відео, на якому він і його колега Євген Кошовий разом грають на синтезаторі.

"Білий - Юрій Ткач. Чорні - Євген Кошовий",- лаконічно підписав ролик Ткач.

Підписники зірки студії "Квартал 95" насолодилися спільним музичним умінням коміків і похвалили Зоряних обдарувань, залишивши хороші коментарі. Актор Гарік Бірча зазначив: "Це ж Марш песимістів!"

Коментарі до посту Юрія Ткача
Коментарі до посту Юрія Ткача

Коментарі до посту Юрія Ткача
Коментарі до посту Юрія Ткача

Нещодавно Юрій Ткач здивував своїх шанувальників новим стилем.

Гуморист продемонстрував відмінне почуття стилю і похвалився вибором вбрання. Юрій постав перед камерою в строгому сірому з синім відливом костюмі в клітку, надівши під піджак однотонну білу футболку і завершивши образ кросівками в колір.

Скріншот публікації Юрія Ткача
Скріншот публікації Юрія Ткача

Фанати прийшли в захват від нового образу шоумена зазначивши що він цілитися переплюнути свого колегу по цеху Євгена Кошового.

Крім того, раніше портал "Українці" розповідав як дочка Євгена Кошового Варвара піддається булінгу в школі через зіркового батька.

"Мені набридло, що мені завжди щось приписують, чого насправді немає. Всі думають, що якщо я проходжу в якомусь проєкті далі, то за це платить мій батько. Мене це дістало, якщо чесно. Тому більше і не хочу брати участь у цій всій метушні", - розповіла Варя