Актор і співак Михайло Боярський в новому інтерв'ю відверто розповів, що гостро відчуває свою старість. За словами актора вік впливає не тільки на його здоров'я, але і на емоції.

Співак поділився роздумами на тему смерті та сенсу нашого буття. Напередодні свого 71 дня народження Михайло визнає що йому неймовірно важко змиритися з законом природи, згідно з яким кожен життєвий шлях свого часу повинен закінчитися.

Він пояснив що у кожної людини свій спосіб змиритися з неминучим:

"Хтось знаходить вихід у вірі в Господа Бога, хтось в рідних, хтось навпаки, на самоті, а я тільки шукаю рятівну соломинку, за яку можна зачепитися"

Михайло Боярський в молодості і зараз
Михайло Боярський в молодості і зараз

Михайло Сергійович так само додав що втомився від власної дратівливості та нетерпимості до молоді.

"Злісний старий буркотун, якому нічого не подобається", - говорить про себе народний артист. Він розуміє, що йому слід економити емоції та сили й ставитися простіше до всього, що пов'язано з культурою підростаючого покоління. "Потрібно спокійніше, з гумором ставитися до подій — - лає себе Боярський — - такий закон: дорослішаємо, і нам милі ті роки, коли були молоді, і незрозумілі ті, які чекають!".

Раніше портал "Українці" писав про неприємний інцидент який стався з Михайлом Боярським.

Так під час профілактичного огляду перед щепленням від грипу Михайло Сергійович втратив свідомість.

Михайло Боярський у лікарні
Михайло Боярський у лікарні

Він увійшов до кабінету, проте вже через п'ять хвилин йому стало погано, і Боярському викликали лікаря. На допомогу прийшла головний лікар поліклініки Ольга Іванова.