Легка та хрустка картопля Хассельбек - чудовий та новий спосіб приготувати вже відому страву.

Поливаємо олією, приправляємр і в духовку, поки скибочки не почнуть відокремлюватися і змінювати колір.

Картопляна гармошка у духовці
Картопляна гармошка у духовці

Потім з печі розім’яте масло та здобні крихти панірувальних сухарів, потім ще один епізод у духовці, щоб зробити скоринку хрусткою. Ми любимо запікати їх з цілими головками часнику, щоб уся страва просякла цим запахом. Смачно!

Смаження часнику

Смаження цілих бульб часнику робить часник насиченим і оксамитовим. Смак солодкий і м’який, не різкий і гострий, як у сирому вигляді. Просто розламайте головки на частини при смаженні і намажте трохи на кожен шматочок вашої картоплі Хасельбек.

Картопля

Для нашої страви варто використовувати велику, неочищену, рівномірну промиту картоплю, яка важила близько 190 г кожна. Звичайно, ви можете використовувати меншу картоплю і просто відрегулювати час приготування.

Картопляна гармошка у духовці
Картопляна гармошка у духовці

Цікавий лайфхак

Фокус, щоб зробити свого Хасельбек гармошкою, або навіть скибочками - покласти свою картоплю на велику кухонну ложку. Бічні сторони ложки зупиняють вас від нарізання до кінця і надають рівномірну глибину для нарізки легкої хрусткої картоплі.

Картопляна гармошка у духовці
Картопляна гармошка у духовці

Масло завжди робить її кращою

Ми починаємо запікати цю картоплю з олією і заправляти її. Через годину смаження ви виймаєте її з духовки і рясно змащуєте маслом, яке стає золотисто-коричневим. На завершення ви кидаєте трохи розтопленого вершкового масла та панірувальних сухарів і посипаєте ними картоплю. Вони стають золотими та хрусткими і дійсно додають хрусткості нашій неперевершеній страві.