Близько місяця тому співачка Jerry Heil оголосила собі челендж, суть його полягала в тому що якщо вона не схудне за два тижні, то поголить голову наголо. Через якийсь час співачка все ж схудла, однак, голову теж "поголила".

Jerry Heil
Jerry Heil

До речі, Jerry відмовилась це коментувати, зауваживши, що їй було б цікавіше почитати думки своїх шанувальників.

В решті решт, нещодавно акторка давала інтерв’ю для "Сніданку з 1+1", де зізналася, що насправді їй довелося змінити імідж, для участі у соціальному експерименті, який отримав назву "Brain washing", який має на меті продемонструвати людям те, як їм інколи намагаються “промити мізки”.

За словами Jerry, вона жодним чином не хотіла лякати шанувальників, втім запевнила у тому, що насправді волосся залишилося на місці, а на голові у неї звичайним грим.

Також, у своєму офіційному фотоблозі красуня оприлюднила відеоролик у якому і продемонструвала, як це відбувалося. Зокрема співачка показала, як їй пізніше довелося знімати перуку.

"У кого була колись думка поголитись? Що зупинило або, навпаки, допомогло наважитися?", - підписала відео Джеррі.

Раніше Jerry Heil розповіла про своє незвичне хобі, та як вона переслідує дівчат.

Це мій камінг аут. У мене особливий вид клептоманії. Я підслуховую людські розмови та краду їх. В маршрутках, метро, кафе і на вулицях. Я поясню. Хз, в який момент життя я зловила ОМ. Все, що трапляється - трапляється. «Для чогось, видно», - думає Яна по дорозі в магаз за овочами. Але чи не стала я сама, як овоч? Де емоції? Як пісні так писати? Вчора я 5хв переслідувала незнайомих дівчат, щоб дослухати історію (цитую) про начальницю-жабу, яка веде себе, як гнида, прикриваючися печивом, щоб втертися в довіру і потім пирскати пасивно агресивним ядом. Пісня вже почала писатися! Розумієте?!

Джеррі Хейл
Джеррі Хейл