Український популярний співак Олег Винник на початку 90-х років співак виступав у європейських мюзиклах, підкорюючи свого слухача. Однак в 2011 році вирішив повернутися на батьківщину, де став неймовірно популярним артистом.

Серед фанатів наполегливо ходять чутки про його шлюб з бек-вокалісткою Таюне, з якою він познайомився в студентські роки. Більш того, у подружжя підростає 15-річний син Юліан, про якого у 2015 році розповів одному з німецьких видань Винник.

Таюне та Олег Винник
Таюне та Олег Винник

Таюне має у своєму репертуарі кілька пісень, які часто співає на концертах Олега Винника. Одна з найулюбленіших пісень шанувальників "Чую, чую, бачу, бачу". Таюне на виступі постала в стильному костюмі, який вигідно підкреслює її струнку фігуру. Акуратна зачіска і ніжний макіяж завершують образ.

"Бачу, бачу, чую, чую і тебе я не ревную ... Чую, чую, бачу, бачу, зраду ніколи не прощу .."

Дивний натяк з'явився так само і в Instagram Винника. Артист опублікував нове фото для якого вибрав джинси та спортивну кофту, доповнили образ стильні окуляри.

Публікація Олега Винника
Публікація Олега Винника

"щось відбувається"

Якщо порівняти публікації артистів можна запідозрити що у них сталася сварка. Правда й Олег і Таюне від коментарів відмовляються.

Нещодавно Таюне давала велике інтерв'ю в якому розповіла про свої амбіції.

У своєму інтерв'ю Катерині Осадчій бек-вокалістка зізналася про свої власні сольні амбіції.

"Єдине, чому я хочу йти на сцену, я хочу донести ті пісні, які написав Олег для мене, і я хочу, щоб вони їх почули, тому що вони варті уваги, і вони реально красиві. А є ще нові пісні, то вони взагалі шедевральні. Не дочекаюся того моменту, щоб їх показати", - поділилася Таюне.

Також вона додала, що не допустить біля Олега Винника іншу бек-вокалістку.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне