На честь Дня працівників культури виконавці розповіли, що для них означає їхня діяльність і хто вперше оцінив їхні таланти. Що для знаменитостей значать виступи та хто був їх першими шанувальниками?

GROSU

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Мій творчий шлях можна описати просто:"з горщика на сцену"! Свій перший виступ пам'ятаю досі. Мені було три з половиною роки, і я співала у ДК "Юність Буковини" у Чернівцях.

Бути артистом - це моє життя! Іншого життя я собі не уявляю. Шалено люблю музику і сцену!

KAMALIYA

Камалія
Камалія

Я з самого дитинства була дуже творчою! І я вдячна своїм батькам за те, що вони розвивали мої таланти й не відмахувалися від того, до чого мене тягнуло. Після уроків у школі я часто приходила на роботу до мами. Мене дуже любили її колеги! Могла для них і заспівати що-небудь, і вірш з виразом прочитати…

Бути артистом - це дар і щастя, випробувавши яке хоча б раз у житті, тобі захочеться повторювати знову і знову!

Marietta

Marietta
Marietta

Мамі сказали, що я відмінно переспівую рекламні ролики перед телевізором і що мене потрібно відвезти до викладача з вокалу. Так я і почала займатися співом і їздити на конкурси. Перші слухачі - моя сім'я! Зокрема - мій дідусь, який їздив зі мною на всі конкурси та в Україні, і за кордоном.

Бути артистом - це життєвий шлях, тому що з музикою пов'язаний кожен мій день!

Сергій Мироненко

Сергій Мироненко
Сергій Мироненко

Творчість увірвалася в моє життя в школі, в 4-му класі. Мені захотілося навчитися грати на гітарі та співати. Моїм першим вдячним слухачем була мама. Для неї я співав, стоячи на табуреті, пісню "Не висип мені сіль на рану".

Для мене бути співаком - це щось більше, ніж професія. Потрібно постійно працювати над собою і вдосконалюватися. Це те, без чого я не можу, це моє життя!

Катя Вандина

Катя Вандина
Катя Вандина

З того моменту, коли я чітко зрозуміла для себе, ким хочу бути! Тоді ж і попросила маму знайти мені хороших педагогів, щоб рости під правильним "наглядом". Першими слухачами були мої рідні, їм доводилося слухати домашні концерти годинами.

Бути артистом - це, в першу чергу, мрія, до якої досить складно йти. Але той, у кого виходить зробити мрію справою життя - найщасливіша людина!