У своєму Instagram ведуча ТСН на каналі "1+1" Соломія Вітвіцька поділилася веселими знімками в боксерських рукавичках з фітнес-клубу. Телезірка розповіла, що вже давно планувала повернутися до спорту і спробувати себе в бойових мистецтвах.

Телеведуча займається за спортивною програмою, яка передбачає вивчення бойового мистецтва - бокс, а також охоплює функціональні тренування для розвитку витривалості та корекції фігури.

Пост в Instagram Соломії Вітвіцької
Пост в Instagram Соломії Вітвіцької

"Багато чула про те, що бокс - це дуже класно! Подруга давно мене кликала і мотивувала. Але щоразу зупиняли різні обставини: то весняний карантин, то не могла знайти хороший спортзал. Вибрала бокс через те, що він підвищує впевненість в собі й у своїх силах. І, звичайно, розвиває навички самооборони! Крім того, бокс - це динамічний спорт і своєрідне змагання. А тренування роблять нас більш дисциплінованими та зібраними. У народі досі існує стереотип, що бокс - не жіночий спорт. Але я вважаю, що зараз немає поділу на чоловічі та жіночі види спорту... Це все стереотипи", - написала Соломія.

Соломія Вітвіцька з тренером
Соломія Вітвіцька з тренером

Вітвіцька розповіла, що все почалося з її коментарів під роликами в Instagram колишнього колеги Олексія Душки. Їй написав його тренер і запропонував спробувати заняття з боксу.

"Вже на третьому тренуванні Соломія показала хороші спортивні результати. Соля дуже енергійна і швидко вчиться. Приємно спостерігати за успіхами своїх учнів", - сказав тренер ведучої.

Соломія зізнається, тренування не були б такими ефективними, якби не гарне почуття гумору її персонального тренера Максима Фют.