Співак Валерій Леонтьєв, якому вже виповнився 71 рік, вразив шанувальників своїм схудненням. Артист скинув 8 кілограмів перед діловою поїздкою в Об'єднані Арабські Емірати, повідомив StarHit.

Майже всю весну і літо Леонтьєв провів у США, у нього власний будинок в Майамі. Нещодавно артист прилітав до Москви на студію звукозапису, після чого відправився в Дубай, де його і побачили шанувальники сильно схудлим.

Валерій Леонтьєв
Валерій Леонтьєв

"Ніякої секретної дієти тут немає, Валерій Якович щодня займається спортом, правильно харчується, намагається дотримуватися режиму. Він давно відмовився від шкідливих звичок, відчуває себе чудово", - розповів директор артиста Борис Чигирьов.

За його словами, зараз, під час пандемії з концертами не густо, пропозицій виступити на новорічних корпоративах теж поки немає.

Зазвичай гонорари Леонтьєва в зимові свята доходять до 9 мільйонів рублів за 40-хвилинний виступ, і завершувати кар'єру 71-річний співак поки не має наміру.

Раніше портал "Українці" показував як виглядають три покоління улюбленого всіма актора Федора Добронравова.

Федір Добронравов придбав величезну популярність завдяки ролі Івана Будька в серіалі "Свати" став улюбленцем публіки завдяки своїй доброті та іскрометному гумору. В акторській справі продовжувачами Федора є два його сини - Іван і Віктор.

Старший син Федора - Віктор актор дубляжу, а так само театру і кіно. Молодшому синові Івану 31 рік, і він дуже схожий як на старшого брата, так і на свого батька. Він вирішив не зраджувати сімейній справі, і теж займається акторською діяльністю.