Британський актор, а також зірка "Гаррі Поттера" Руперт Грінт зареєструвався в соціальній мережі Instagram і опублікував фотографію зі своєю донькою.

32-річний актор поділився селфі, на якому сидить у великому жовтому кріслі і тримає на руках дочку.

Про це повідомляється на порталі "sky news".

Також британський актор розкрив ім'я своєї маленької шестимісячної доньки.

"Привіт, Instagram ... запізнився всього на 10 років, але ось я. Грінт на Грамм! Тут, щоб познайомити вас усіх з Уенсдей Г. Грінт. Залишайся в безпеці, Руперт", - прокоментував актор фільмів "Гаррі Поттер".

Фотографія Руперта Гріна і його доньки
Фотографія Руперта Гріна і його доньки

Незвичайне ім'я прославилося завдяки персонажу "Сімейки Аддамс" Уенсдей Аддамс, натхненному рядком з дитячого вірша"дитина Уенсдей сповнений горя".

"Ласкаво просимо, Візлі, пора. З любов'ю до Венсдей xx", - прокоментував чаклун-чарівник Грінта Том Фелтон, який грав Драко Малфоя у Всесвіті "Гаррі Поттера".

Крім цього, Грінт також підписався і на інших колег по "Гаррі Поттеру", включаючи Емму Уотсон, яка грала Герміону Грейнджер у Всесвіті чарівників і чаклунів.

Крім цього, на аватарі Руперта Грінта зображена Меггі Сміт, яка також знімалася у фільмі "Гаррі Поттер" в ролі професора МакГонагалл.

Також потрібно відзначити, що менш, ніж за добу, на Руперта підписалося більше 2-х мільйонів чоловік, у тому числі - Аріана Гранде і сер Девід Аттенборо.

Нагадаємо, що голлівудська зірка Кіра Найтлі розповіла, як зараз стають успішними жінки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі можна дізнатися, як виглядає відомий актор фільму» Один вдома " Маколей Калкін.