Відома українська телеведуча Леся Нікітюк заінтригувала свою аудиторію несподіваною новиною, показавши кільце на безіменному пальці. Спочатку багато шанувальників навіть повірили в те, що одна з найяскравіших телеведучих вийшла заміж, але потім виявилося, що вона просто пожартувала.

Відповідне відео Леся Нікітюк опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що телеведуча володіє іскрометним почуттям гумору, вона частенько демонструє, як вміє жартувати, чим миттєво чіпляє публіку. Нікітюк завжди неохоче розповідає про те, що відбувається в її особистому житті, тому, чи зайнято зараз її серце, поки незрозуміло.

Проте, не так давно українська телеведуча зізналася, що зараз вона не самотня, але говорити про весілля ще рано. Всі ці неоднозначні натяки не дають спокою шанувальникам Лесі Нікітюк, тому вони звертають увагу на різні заяви.

Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram

Для того, щоб дати можливість шанувальникам знову підняти хвилю чуток, Леся Нікітюк вирішила зняти чергове відео. Спочатку вона ніби готує фанатів до важливого зізнання, а потім і зовсім показує кільце на безіменному пальці.

Шанувальники вже було повірили, але потім сама Леся зізналася, що вона просто пожартувала.

Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram

"Хлопців, я хочу поділитися з вами шикарною новиною, я не хочу, щоб ви дізналися про це з журналів, зі "Світського життя". Ви – перші, Ви - ті люди, з якими я завжди раджуся, і які мені допомагають. І ви перші повинні дізнатися...", - зізналася Леся, показавши кільце і додавши в кінці, що вона просто пожартувала.

Нагадаємо, що телеведуча Леся Нікітюк захопила підписників знімком в стильному одязі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома телеведуча Леся Нікітюк вперше розповіла про своє особисте життя.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк одягла гарну сукню і показала, як вона відзначила Хелловін.