Дочка української артистки і єдиної жінки в чоловічому колективі студії "Квартал-95" Олени Кравець Марія продовжує активно вести свій профіль у соціальній мережі. 17-річна красуня з'явилася на відео з яскравим макіяжем, танцюючи під зарубіжний реп.

Відповідне відео Марія Кравець опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно Кравець - молодшу вважали повною копією своєї мами, вона була надзвичайно на неї схожа. Але потім 17-річна дівчина вирішила змінити імідж, тому зробила собі каре і перефарбувала волосся зі світло-русявого в темно-каштановий колір.

Тепер же, дивлячись на неї, можна з упевненістю сказати, що вона стала дуже схожа на свого батька Сергія. Марія поповнює свій профіль новими постами і Stories, де щосили демонструє новий образ. Не так давно дівчина зняла відео в образі демона, просто сидячи в автомобілі.

Скріншот зі сторінки Марії Кравець в Instagram
Скріншот зі сторінки Марії Кравець в Instagram

Тепер вона вирішила нанести яскравий макіяж і розважити передплатників новим відео, на якому вона позує під іноземний реп. Марія нафарбувала очі яскравими бузковими тінями і завдала на губи блідо-червону помаду, а волосся заплела, залишивши тільки пару пасом.

По відео видно, що вона одягнена досить скромною: в зеленому худі з капюшоном, з-під якого визирає, цілком ймовірно, біла футболка. Можна також побачити і її нігті, які були нафарбовані вишневим кольором.

Нагадаємо, що дочка Олени Кравець з'явилась на публіці в образі справжнього демона.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Кравець пожартувала щодо її висунення на роль політика.

Також портал "Українці" писав, що Олена Кравець показала фанатам кадр з одного з виступів у "жіночому кварталі".