Дочка Лариси Доліної Ангеліна Міончинська знову вирішила показати в "Інстаграмі" свою маму. І на цей раз їй вдалося сильно здивувати шанувальників.

У кадрі 65-річна артистка постала схудлою і в новому, вельми сміливому образі. Співачка одягла чорний костюм, масивні високі черевики, рясно нафарбувала очі темними тінями і, засунувши руки в кишені, з викликом дивилася в камеру.

Лариса Долина
Лариса Долина

"Це хто такий без фільтрів🖤", - підписала спадкоємиця Доліної, ставлячи це фото на противагу відфотошопленим знімкам співачки.

І шанувальники не могли не захопитися своєю улюбленицею, яка не побоялася експериментувати.

"Діва!!! Дуже круто!!!!💖 💖 💖 ", "Це хтось дуже харизматичний і стильний", "бомбезно просто. Ловіть мене - я зараз впаду від такої краси", - розсипалися вони в компліментах.

Лариса Долина
Лариса Долина

Однак у багатьох знімки викликали подив. Користувачі здивувалися екстремальному перетворенню артистки і тому, що на знімку без обробки вона виглядає зовсім по-іншому — не так, як на інших. Крім того, у користувачів виникли питання до доньки. Вони поцікавилися, для чого дівчина виклала цей кадр на загальний огляд.

А с какой целью дочка разместила фото мамы? Чтоб восхититься или посмеяться, а? 9646_valentina

Ужас Veronika19462710

Лариса Долина
Лариса Долина

Ей не хватает только наточенной косы — и можно выходить на дорогу! Isakkanitelskii8

Хэллоуин? Из фильма ужасов. Молодящиеся бабули — это смешно. Неужели вы не понимаете? Очень хороший, мощный голос и плохой вкус. Поменяйте стилиста и не обижайтесь, пожалуйста Shaliakina

Нещодавно Лариса Доліна, яка відзначила 65-річний ювілей, похвалилася, що відчуває себе на 35. І розповіла про спеціальне харчування, в рамках якого виключила з раціону все шкідливе.