Степан Джигарханян обурений провокаціями Цимбалюк-Романовської. Віталіна стверджує, що Армен Борисович жив «тільки завдяки їй».

Відхід Армена Джигарханяна з життя виявився несподіваним для багатьох його зіркових друзів.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Знаменитості висловлюють співчуття близьким і рідним Армена Борисовича. Не залишилася осторонь і його колишня дружина Віталіна Цимбалюк-Романовська. Жінка вже заявила: актор міг би жити і довше, якби за ним як слід доглядали.

Син Армена Джигарханяна Степан чув про те, що говорить Віталіна. Він запевняє: надавати її словами великого значення не варто.

- Я чув, що почалися спекуляції з боку «дружини на годину», – каже Степан. - Вірити її словам не варто.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

За Арменом Борисовичем завжди був кращий догляд. Його оточували найпрофесійніші лікарі, які робили все можливе, щоб батько жив підкреслює син актора

Втім, Віталинини " танці на кістках» Степана нітрохи не здивували.

Останнім часом Цимбалюк-Романовська намагається будь-якими способами звернути на себе увагу. І смерть Джигарханяна, схоже, для неї прекрасний привід знову заявити про себе.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

ДО РЕЧІ, Цимбалюк-Романовська заявила, що не збирається приходити на похорон колишнього чоловіка. Мовляв, не хоче бачити його мертвим. І запевняє, що сам Джигарханян не любив жалобні заходи.

Чи з'явиться на прощанні з батьком його син Степан, поки невідомо. Чоловік вже довгий час проживає в США. Зараз він докладає всіх зусиль для того, щоб у вівторок встигнути проводити батька в останню путь.

Переживає, що у нього може не вийти прилетіти в Москву в такий короткий термін. В умовах пандемії і відкладених авіарейсів це зробити вкрай непросто.