Вранці в суботу, 14 листопада, помер Армен Джигарханян - легендарний актор, народний артист СРСР Армен Джигарханян.

Його колишня дружина, піаністка Віталіна Цимбалюк-Романовська, висловилася про смерть актора і зазначила, що не піде на його похорон.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

"Для мене він помер три роки [тому], коли мене позбавили можливості бути поруч, бачити його, розмовляти з ним. Адже він був зі мною майже половину мого життя", - заявила Цимбалюк-Романовська в коментарі КП.

Вона додала, що Джигарханян міг би прожити довше, якби його не позбавили можливості "залишатися на виду і бути затребуваним".

"У мене щемливе почуття через те, що Армену Борисовичу було важко в останні три роки. Мені, яка зробила багато для того, щоб він був затребуваний, щоб виходив на сцену, був зайнятий роботою в театрі, сумно думати, що його замкнули вдома, що він виходив подихати свіжим повітрям тільки з дозволу, коли його на вулиці ніхто не міг побачити. Він вів абсолютно закритий спосіб життя, який я б йому не побажала. Та й він цього не хотів", - сказала колишня дружина актора.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Колишня дружина артиста зазначила, що навряд чи піде на його похорон.

"Не знаю... Мені б не хотілося зустрічатися з людьми, які були поруч з ним в останні три роки. Вони можуть зреагувати на мене як завгодно. Навіщо провокувати? Та й сам Армен Борисович не ходив на похорон близьких людей. Він не був на похоронах навіть власної матері. Він говорив, що йому важливо запам'ятати людину живою. Може бути, це була захисна реакція. Я теж хочу запам'ятати його таким, яким я його знала-талановитим – харизматичним, сильним, вітальним, красивим...", - сказала Цимбалюк-Романовська.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Відзначимо, шлюб Джигарханяна і Цимбалюк-Романовської був розірваний в кінці січня 2018 року. У жовтні 2017-го артист стверджував, що його дружина, яка молодша за нього на 50 років, спеціально виставляла його хворим, щоб захопити Московський драматичний театр.