У мережі з'явився кумедний кадр з Олегом Винником і українською співачкою Настею Каменських.

Таюне прославилася на всю країну після того, як почала співпрацювати з Олегом Винником.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Талановита жінка стала його бек-вокалісткою і головним претендентом на місце таємному дружини українського секс-символу. Розкрити особисте вони не хочуть, але шанувальники не перестають вірити в їх любов.

Тим не менш, на Х-Фактор шанувальники помітили справжню хімію між Олегом Винником і красунею Настею Каменських. Вона-одна з найгарячіших українських співачок, тому публіка анітрохи не здивована, що Серцеїд може на неї задивлятися.

Як наприклад, на одному з кадрів програми.

"Олег уважно слухає, а погляд у нього завжди хороший",

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

"Потап, звичайно, мені дуже подобається, але і тандем Олега Анатолійовича з Настусею теж зайшов",

"Мені просто цікаво, про що Олежка думав у цей момент. Але, дивлячись на Настю, навряд чи про щось пристойне, ха-ха-ха. Але я б подивилася на їх пару " - коментують шанувальники.

Як писали Українець раньше, головний вовк країни і NK були улюбленим тандемом на вокальному телешоу " Х-Фактор» в останніх сезонах. Глядачі не могли не помітити, що між ними склалися прекрасні стосунки.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне

Більш того, деякі і зовсім вважають, що якби серця Винника і Каменських були вільні, вони стали б однією з найкрасивіших пар вітчизняного шоу-бізнесу.

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

З огляду на популярність героїв статті, зовсім не дивно, що їм присвячені безліч фанатських акаунтів в соціальних мережах. Якраз в одному з таких днями з'явилася кілька провокаційна фотографія, на якій зірок відобразили в не самий підходящий момент.

На цьому фото Олег і Настя цілують один одного, але хто саме в даному випадку проявив ініціативу, неясно.