Популярний український репер, продюсер і один з найяскравіших представників шоу-бізнесу Олексій Потапенко (Потап) показав, як він зустрічає ранок кожного дня. Артист зняв відео після того, як зробив ранкову зарядку, причому виглядає він досить виснаженим.

Відповідне відео Олексій Потапенко опублікував у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що Потап є одним з найвищих і великих представників шоу-бізнесу. Його зріст становить 194 сантиметри, а важить він аж 120 кілограм. Будучи в дуеті з Настею Каменських, яка зараз є його дружиною, Потап виглядав ще більшим.

Але тепер багато шанувальників помітили, що Олексій Потапенко серйозно зайнявся своїм тілом. Втім, варто зауважити, що і його дружина, українська співачка Настя Каменських, теж пострункішала. Вони обидва продовжують займатися активно спортом, про що частенько говорять в соціальній мережі.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Так, Потап поділився з шанувальниками відео, на якому зазначив, що він вранці обов'язково робить зарядку. При цьому, видно, що він залишився мокрим після того, як активно зробив ранкову зарядку.

"Привіт лунатикам! Ну що, сновиди мої, я сподіваюся, ваш ранок теж починається у кого - то з обливанням, а у мене – з зарядочкой. Я - величезна людина – 1, 94, моя вага-120 кілограм. Тому, щоб увійти в форму, мені потрібно тренуватися дуже багато. Займайтеся спортом, друзі, і гарного всім дня", - звернувся до фанатів Потап.

Нагадаємо, що український артист Олексій Потапенко заявив, що він йде з шоу-бізнесу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", репер Потап розповів, як він познайомився з Тіллем Ліндеманном.

Також портал "Українці" писав, що продюсер Потап постав на публіку в образі служителя Бога.