Українська телезірка та колишня учасниця проекту "Від пацанки до панянки" Анастасія поділилася своїм відео з соціальної мережі. Зірка Instagram показала, що вона поїхала в турецьке місто Стамбул.

Відповідне відео опубліковано в розділі Stories на сторінці Анастасії в Instagram.

На відео помітно, що зірка Instagram їде в машині, яка її зустріла. За словами самої Анастасії, цей автомобіль з медичної клініки зустрів її по приїзду в турецьке місто. Також вона акцентувала увагу, що в Туреччині їй безкоштовно дали маску і питну воду.

Крім цього, потрібно зауважити, що зірка підписала своє відео "plastikaistanbul", що в свою чергу натякає на те, що вона в черговий раз буде відвідувати пластичну клініку.

Фото Анастасії
Фото Анастасії

Українська телезірка відома своїм незвичайним образом. Вона зробила безліч пластичних операцій і стала популярною блогеркою в соціальній мережі. Також вона собі зробила надмірно великі щоки і губи, а її зачіска постійно пофарбована в яскраві кольори.

Крім цього, Анастасія славиться тим, що постійно спілкується зі своїми багатотисячними шанувальниками, відповідаючи на їх найпоширеніші питання і даючи поради.

Аудиторія, яка підписана на українську зірку, пильно спостерігає за новими постами і фотографіями. А також постійно прислухається до того, що говорить Анастасії і дуже їй за це вдячна.

Нагадаємо, що українська телезірка Анастасія опублікувала чергове відео в мережі Instagram.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка Instagram Анастасія опублікувала відео, в якому дала відповідь на поширене питання своїх фанаток.