У соціальній мережі на офіційній сторінці "Жіночого кварталу" опубліковано фотографії української телезірки Олени Кравець. На цих знімках Олена Кравець знаходиться в досить загадковому образі.

Відповідні фотографії опубліковані на сторінці "zhenskiykvartal_official" в Instagram.

Українська зірка "Квартал-95" і "Жіночий Квартал" одяглася в одяг чорного кольору – пальто, гольф, джинси, панаму, черевики на підборах, і вирушила на прогулянку, при цьому не забувши зробити пару знімків зі своєю участю.

На одній фотографії Олена Кравець дивиться на небо і красиво посміхається, не дивлячись навіть на похмуру погоду, на другому знімку вона сидить на стільці після стежки і загадково дивиться вдалину.

"Бережіть тепло в душі, й тоді ніякий холод не буде вам страшний!",- підписана дана публікація за участю відомої артистки студії "Квартал – 95".

Багатомільйонні фанати Олени, які встигли полюбити її за рідкісний талант і відмінне почуття гумору, залишили багато відгуків на загадкові фотографії.

"Точніше не скажеш👍 👍 👍", "неймовірна❤️", "мабуть зручно гуляти зі стільцем через плече)) 😋 насправді, дуже мило😍", " Олена сама як сонце, здатна своєю посмішкою зірки в будь який день👏👏👏🌞🌞🌞🌞", - прокоментували фанати "Жіночого кварталу".

Коментарі до посту Олени Кравець в Instagram
Коментарі до посту Олени Кравець в Instagram

Коментарі до посту Олени Кравець в Instagram
Коментарі до посту Олени Кравець в Instagram

Також потрібно відзначити те, що Олена Кравець є однією з найуспішніших і найвпливовіших жінок в Україні.

Нагадаємо, що українська телезірка Олена Кравець нескромно пожартувала про те, що збирається в політики.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка проекту "Жіночий Квартал" Олена Кравець поділилася з фанатами фотографією зі сцени з Валентином Міхієнком.

Також портал "Українці" писав, що зірка українського гумору Олена Кравець заявила про розлучення.