Українська професійна тенісистка, переможниця 17-ти турнірів WTA, спортсменка Еліна Світоліна розмістила свою фотографію з соціальної мережі, де показала свою жіночність і красу природи в полі.

Відповідну фотографію Еліна Світоліна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії українська тенісистка здалася на тлі чистого блакитного неба в полі, з відкритим верхом і приємному образі молодої дівчини, без макіяжу. Вона тримала в руках маленькі польові квіти і з якоюсь ніжністю дивилася в камеру об'єктива.

Професійна тенісистка почала рік з позиції шостої ракетки світу. Головні завдання спортсменки були такі: участь в Олімпіаді і виступ на Шельмах.

Також варто відзначити, що рік тривав не найприємнішим чином для тенісистки, вона провела його без перемог в чемпіонатах, що, в свою чергу, відбилося на психологічному рівні.

Перші невдачі почалися у Еліни на турнірі ТШБ в січні, де вона зустрілася з іспанською тенісисткою Мугурусу, яка домінувала протягом всієї гри. Далі справи Еліни Світоліної не особливо налагоджувалися, її поразки тривали аж до березня.

А ось в мексиканському турнірі в Монтереї в української тенісистки справи пішли вгору, вона так здобула перемогу, хоча рівень на даному турнірі був не досить високим. Але ця перемога зняла психологічний тиск на моральний стан Еліни, і вона змогла в хорошому настрої готуватися до майбутніх матчів в Індіан Уеллсу і Майамі, які є дуже престижними.

Нагадаємо, що відома американська спортсменка Ліндсі Вон показала фотографії в нижній білизні, за що була розкритикована.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська плавчиня Яна Клочкова розповіла фанатам про своє особисте життя.