Бійчиня змішаних єдиноборств потішила новим сексуальним знімком.

Ексзірка UFC Пейдж Ванзант, яку назвали секс-символом промоушена через любов до голих фото, опублікувала новий знімок інтимного характеру.

Читайте нас у Google News!

Пейдж Ванзант
Пейдж Ванзант

Цього разу 26-річна американка поділилася з шанувальниками кадром, на якому вона постала повністю оголеною. Інтимні частини тіла бійчиня прикрила руками.

"Мої губи - пістолет, моя усмішка - спусковий гачок, мої поцілунки - кулі. Назвіть мене вбивцею", - підписала Пейдж фото в Instagram.

Один із користувачів відреагував на пост словами: "Ще занадто рано для цього".

Пейдж Ванзант
Пейдж Ванзант

Американська спортсменка змішаних єдиноборств Пейдж Ванзант, яка раніше виступала в UFC, розповіла, що шокована поведінкою фанатів, які готові були придбати її інтимні фотографії на спеціальному сервісі.

«Від фанатів я отримала близько 200 питань, і близько 20 з них були типу« Гей, а чому б тобі не зробити OnlyFans? ». По суті, я відразу відповіла, що не збираюся переходити на майданчик OnlyFans, але якщо ви дійсно хочете відправляти мені гроші і цінуйте те, що я публікую в «Інстаграме», то можете зробити це на іншому подібному сервісі.

Пейдж Ванзант
Пейдж Ванзант

Я подумала: «Давайте, надішліть мені гроші, щоб висловити мені вдячність». Після чого, несподівано для мене, було придбано відразу кілька підписок.

5-10 чоловік надіслали мені гроші і думали, що вони отримають інтимні фотографії. Це було абсолютно не те, що повинно було трапитися. Прошу вибачення за плутанину у всіх, хто надіслав мені гроші в надії отримати оголені зображення або щось в цьому роді.

Пейдж Ванзант
Пейдж Ванзант

Справа в тому, що я не беру участь в OnlyFans або подібних сервісах, тому що не збираюся займатися такими речами. Це була дурна жарт. Зрештою - не присилати мені грошей.

І я безумовно не суджу ні чоловіків, ні жінок, які є на OnlyFans. Це просто не для мене на даному етапі мого життя, тому - для всіх, хто продовжує запитувати про це в соціальних мережах: ви мене не переконаєте », - цитує Ванзант TalkSport.

Пейдж Ванзант
Пейдж Ванзант

Сервіс OnlyFans - служба підписки на контент для користувачів, на якому творці контенту можуть заробляти гроші, публікуючи свої фотографії або відео. Сервіс популярний в індустрії розваг для дорослих, але також їм користуються тренери, фітнес-інструктори, музиканти.