Радянський і російський актор, співак, бодібілдер і стриптизер Сергій Глушко (він же Тарзан) розмістив фотографію зі своїм другом Арсеном кіпера в соціальній мережі. Друзі та товариші славно повеселилися на дозвіллі.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Сергія Глушка в Instagram.

Двоє чоловіків, голосно сміючись, йдуть по проїжджій частині і ні на кого не звертають уваги. Потрібно зауважити, що Тарзан при цьому заліз на спину свого товариша Арсена.

"Величезне спасибі мега позитивній людині і моєму гостю Сергію Глушко (він же Тарзан) за відмінний настрій і класну серію шоу👌 🔥і відразу величезний респект нашому ніндзя фотографу Костику за фото ♥ ️спасибі всім, хто подивився і підписався 😉 і спасибі за зворотний зв'язок ! Я все записав😘 🙏", - прокоментував пост Арсен кіпера.

Багатотисячні підписники російського актора, які стежать за творчістю та особистим життям, залишили відгуки на публікацію. Потрібно відзначити, що більшість з них – негативні.

"Гірко", "Жити потрібно в кайф👍", "рада Вам і любов", "Деменція+імпотенція💐", " несимпатичний після зради...від чого стільки веселощів, дубина?", "А далі ще крутіше буде. Хлопчисько розвинутися. Ну це ж добре, душа молода", " які всі злі. Невже люди за час пандемії втратили людяність", " 👍Кадилак по ходу віддер Тойоту😂", - прокоментувала публіка пост Тарзана.

Коментарі до посту Тарзана
Коментарі до посту Тарзана

Коментарі до посту Тарзана
Коментарі до посту Тарзана

Коментарі до посту Тарзана
Коментарі до посту Тарзана

Ні для кого не секрет, що Тарзан одружений на відомій російській співачці Наташі Корольової і у них є син.

Також варто відзначити, що останнім часом багато хто говорить про несолодке життя подружжя. Ходять чутки, що Сергій Глушко зрадив своїй дружині.

Не так давно Тарзан потрапив в реанімацію на нервовому зриві через те, що так яскраво узагальнюють його зраду. Навіть сам Андрій Малахов в прямому ефірі присвятив цьому чимало уваги.

Нагадаємо, що російська співачка Наташа Корольова кардинально змінилася після зрад свого чоловіка.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зраду Тарзана Наташі Корольової продовжують обговорювати на публіці і заходах.