Українська спортсменка, дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи 2017 року Дар'я Білодід порадувала фанатів новим знімком у соціальній мережі.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Дар'ї Білодід в Instagram.

Дворазова чемпіонка світу з дзюдо постала у всій красі, показавши себе в справі. Вона одягнена в кімоно жовто-синього кольору з українською символікою.

По обличчю Дарини стікає піт, а впевнене обличчя говорить про те, що вона сфокусована.

Нещодавно батько 20-річної спортсменки шокував українців заявою, що вона не зможе потрапити на Чемпіонат Європи-2020, який відбудеться з 19 по 21 листопада в Празі.

Також він уточнив, що дзюдоїстка прихворіла перед зборами в Конча – Заспі, але температури і явних симптомів не було. І тому було вирішено подивитися на тренування Даші. По ходу було прийнято рішення, що вона нікуди не поїде, так як не змогла показати своїх звичних результатів. А просто їхати на Чемпіонат Європи, щоб взяти участь, — це не рівень Дар'ї Білодід.

Крім цього, в мережі є інформація, що дзюдоїстка перебуває в теплих і близьких відносинах з футболістом київського "Динамо" Денисом Поповим.

Не так давно, а саме 20 жовтня, захисник ФК "Динамо" привітав Дашу з днем народження, опублікувавши спільну з нею фотографію на своїй сторінці в Instagram і підписав її теплими словами "З днем народження, моя кохана".

У свою чергу, Дарина Білодід теж опублікувала кадри з Денисом Поповим. На одному з них дзюдоїстка стоїть з великим букетом троянд, а на другому стоїть в обнімку з захисником київського футбольного клубу.

Нагадаємо, що бойчиха змішаних єдиноборств Пейдж Ванзант порадувала фанатів своїм шикарним тілом, оприлюднивши оголені фотографії.