Карантин вихідного дня співачка Оля Полякова проведе в компанії своїх відомих подруг – ведучої Маші Єфросініної та fashion-фотографа Соні Плакидюк.

Королева ночі запросила до себе дівчат, щоб не лише весело провести час, а й з користю для здоров’я. Та Оля здивує не тільки гостей, а й глядачів свого YouTube-каналу, адже такого ще точно ніхто не робив в шоу-бізнесі.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

В прямому ефірі популярного інтернет-шоу «ПоляВидение» зірки будуть квасити капусту! Полякова вже привезла додому 100 кілограмів капусти, яку разом зі своїми гостями буде шинкувати та квасити. А коли від гори капусти залишаться тільки качанчики, Оля запросить Машу та Соню попаритись в баньці з народними SPA-процедурами, ну а потім і на вечерю.

Як відомо, співачка ще та господиня, а її сімейні рецепти розлітаються, як гарячі пиріжки після виходу випусків «Васадули вагароде» на YouTube. Чого тільки варта ікра з баклажанів за одеським рецептом, різотто з білими грибами та гарбузовий суп, яким можна навіть хлопця приворожити.

Раніше Українці повідомляли, що Ольга Полякова обурена механізмом нарахування компенсацій збитків артистам

Співачка подала документи на отримання грошей від держави, проте її папери навіть не були прийняті. З'ясувалося, що компенсація передбачена тільки збанкрутілим підприємствам на конкурсній основі.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Оля Полякова обурена такою ситуацією, оскільки в розвинених країнах не треба проходити відбір для отримання держпідтримки. Такі умови в Україні вона назвала нерівними.

"Якщо ти занесеш комусь хабар, то тобі потім дадуть компенсацію, а якщо не занесеш, то не дадуть?",- заявила артистка, звертаючись до головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.

У свою чергу представник МОЗ заявив, що розпоряджаються фінансами в цьому питанні Мінфін, Мінекономіки та Мінукульт. Сам він відповідає за здоров'я людей, тому підтримує діючі обмеження. Адже концерти призводять до скупчень людей.