Українська актриса Анна Кошмал розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона здалася в Палаці культури "Північний" посеред залу.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Анни Кошмал в Instagram.

На фотографії зірка телесеріалу "Свати "постала серед великого і красивого залу ПК" Північний", який знаходиться в Кривому Розі. Вона одягнена просто: біла блузка, світлі джинси і коричневі туфлі. Також на її талії видно коричневий ремінь, який відмінно виглядає з її туфлями.

Українська актриса стоїть задом до об'єктиву камери і дивиться на порожній зал, при цьому жіночно чіпає себе волосся.

"Чарівний момент. Чекаємо зустрічі💫 Кривий Ріг гастролі дівич-вечір 💋", - підписала свою публікацію Анна Кошмал.

Судячи з цих коментарів, Українська телезірка приїхала в Кривий Ріг не тільки у справах, а й на відпочинок.

Багатотисячні підписники, які вже досягли 578 тисяч чоловік, почали залишати відгуки під фотографією, яку опублікувала зірка серіалу "Свати".

"Коли будете у Львові? 😍 ", "Ви в Кривому Розі?😍 ", "який гарний зал!", "Яка шикарна... Атмосфера буде в залі! 😂 ", "Що за спектакль?", "Відповідай мені на питання Як стати актрисою?", "Як-же я, люблю це місто! Там жив мій дідусь. Він був директором Криворзького металургійного комбінату", - прокоментували фоловери Анни Кошмал.

Коментарі до посту Анни Кошмал
Коментарі до посту Анни Кошмал

Коментарі до посту Анни Кошмал
Коментарі до посту Анни Кошмал

Нагадаємо, що Українська телезірка Анна Кошмал порадувала фанатів своїм шикарним тілом, розмістивши фотографії в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Женька зі "Сватів" Анна Кошмал оприлюднила фотографії, на яких показалася у витонченій сукні.

Також портал "Українці" писав, що популярна телезірка Анна Кошмал поділилася з фанатами відео зі своїх зйомок.