Всесвітньо відома українська модель plus-size Міла Кузнєцова опублікувала відверте фото в соціальній мережі. Вона показала свої пишні форми і груди 13-го розміру.

Відповідну фотографію Міла Кузнєцова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська модель здалася публіці у всій своїй красі, вона одягнена в один купальник яскравого кольору з квітковим принтом, і знаходиться на пляжі. На задньому тлі видно пальми, океан і чисте безхмарне небо.

"- Міла не важко?- Бомба-ракета-пітарда! 🤣 😆 😇 ",- підписала свою публікацію Міла Кузнєцова.

Українська модель plus-size прославилася на весь світ своєю натуральною і жіночою красою, вона володіє незвичайним даром, її груди досягає 13-го розміру.

"Забійний калібр!!!!!🤪 🤪 🤪 😍 😍 😍 ", "Дуже красиво виглядаєте мадам 😻 🔥 як завжди на висоті)))"," з цього ракурсу-бомба, однозначно!!!))) ",- коментують публікацію Міли фоловери.

Коментарі до посту Міли Кузнєцової
Коментарі до посту Міли Кузнєцової

Коментарі до посту Міли Кузнєцової
Коментарі до посту Міли Кузнєцової

Також відомо, що Міла брала участь в українському проекті "Модель XL". Вона заявляла, що її мрія - реалізувати себе в модельній сфері.

Крім цього, модель представляла Україну на конкурсі "Miss Universe Plus Size 2019", фінал якого пройшов на острові Сент-Вінсент на Карибських островах.

Міла Кузнєцова представляла свою країну в купальнику, національному костюмі, вечірній сукні і показала свою гордість – груди 13 розміру, на весь світ.

Нагадаємо, що українська модель plus-size Міла Кузнєцова порадувала публіку своїми унікальними формами і грудьми 15-го розміру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", модель Івонн Бар заявила шанувальникам про своє розчарування, так як на неї звертають увагу тільки ті чоловіки, які не налаштовані на серйозні стосунки.