У мережі показали добірку сімейних фотографій, на яких показані різноманітні українські зірки - артистки, танцівниці, співачки, ведучі та багато інших. На знімках показані найтепліші моменти з життя знаменитостей.

Відповідні кадри розміщені на сторінці "zhvl_official" в Instagram.

На найпершій фотографії постала відома українська танцівниця і хореограф Олена Шоптенко. Вона сидить вдома на дивані разом зі своїм маленьким сином і щиро посміхається, дивлячись йому в очі.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Також на одному з кадрів варто відзначити володарку Національної музичної премії "Пісня року 2014" Світлану Тарабарову, вона одягнена в білу сорочку і тримає на руках своє маленьке щастя.

У всій красі і сімейному теплі можна побачити фотографію сім'ї відомої української телеведучої Лілії Ребрик. Вона разом зі своїм чоловіком тримає на руках своїх дітей і, посміхаючись, дивиться на камеру об'єктива для спільного сімейного фото.

Крім цього, є фотознімок української співачки, однієї з учасниць гумористичного проекту "Жіночий Квартал" Віри Кекелії, яка також зі щасливим виразом обличчя і посмішкою дивиться на своє маленьке обдарування.

Слідом за фотографією Віри і її дитини йде знімок популярної телеведучої "ТСН" Лідії Таран, яка стоїть зі своєю дочкою в обнімку у себе вдома.

"У колі найрідніших😍 Лови ніжну добірку зіркових сімейних світлин.❤ ️",- підписаний пост з найтеплішими кадрами з життя знаменитостей.

Крім цього, на профілі сторінці "zhvl_official" можна побачити безліч інших знімків подібного характеру.

Нагадаємо, що популярна телеведуча Лідія Таран показала фанатам, як вона проводить своє дозвілля під час карантину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий професійний український хореограф Олена Шоптенко показала фанатам відео, на якому вона танцює в різних образах.

Також портал "Українці" писав, що співачка з проекту "Жіночий Квартал" Віра Кекелія розвеселила свою аудиторію, опублікувавши смішну, але красиву фотографію.