Українська співачка, що працює в стилях: танцювальна музика і поп-рок Аліна Гросу розмістила відео в соціальну мережу. На ньому вона звернулася до своїх фанатів.

Відповідне відео Аліна Гросу розмістила на своїй сторінці в розділі Stories в Instagram.

На своєму відеокадрі Українська 25-річна артистка здалася в звичному для себе образі. Вона яскраво і ефектно нафарбована, з шикарною зачіскою, а на ній одягнена коричневий капелюх з маленьким козирком. Також вона одягнена в картате пальто коричнево-чорного кольору.

Крім цього, неозброєним поглядом помітно, що вона сидить на задньому сидінні автомобіля.

Також українська співачка Аліна Гросу підписала своє відео, яким звернулася до своїх фанатів.

Скріншот зі сторінки Аліни Гросу в Instagram
Скріншот зі сторінки Аліни Гросу в Instagram

"Хлопців, вибачте що пропала. Куди і чому скоро розповім", - заінтригувала публікацією українська артистка.

У мережі ходять чутки, що після недавнього розлучення зі своїм чоловіком, бізнесменом Олександром Комковим, він хотів повернутися до артистки назад і пропонував відновити відносини. Але співачка йому відмовила і утрималася від пропозиції почати все спочатку.

Можливо це і стало причиною, по якій Аліна Гросу деякий час не публікувала щось новеньке.

Нагадаємо, що українська співачка Аліна Гросу оприлюднила фотографію в соцмережі з двома чоловіками після недавнього розлучення.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відома молода артистка Аліна Гросу розповіла подробиці фанатам про своє особисте життя.

Також портал "Українці" писав, що 25-річна зірка Аліна Гросу розповіла аудиторії про нові зйомки і про те, як вона буде проводити своє дозвілля.